Cihla k cihle

10.10.2019

Ve čtvrtek 10. října 2019 se žáci naší školy zúčastnili třetího ročníku celokrajské soutěže Cihla k cihle, kterou hostila Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě.

Cílem tvořivé několikahodinovky bylo představit originální model v čisté konstrukčně precizní podobě, kde hodně pozornosti bylo věnováno detailům. Celokrajské soutěže se zúčastnilo 20 týmů z celé Vysočiny, které postoupily z okresních kol. Ze všech týmů z celého kraje byly nejlepší žáci z naší školy – žáci z 8.B třídy Ondřej Pacal a Lukáš Chudoba. Oběma žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. Poděkování a uznání patří také velmi pracovitým a šikovným náhradníků, kteří byli členy 4 členného družstva, které postoupilo z okresního kola do celokrajského finále a kteří by je v případě nutnosti zastoupili. Těmi jsou Adam Šťáva s Matěj Pokorný – rovněž z 8. B.