Informace k zápisu do ZŠ a MŠ Bartuškova

1.5.2021

Vážení rodiče,
dle informací MŠMT k zápisu pro školní rok 2021/2022, vám sděluji následující:

v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v boji s koronavirem a onemocněním COVID-19 budou zápisy probíhat v daném květnovém termínu bez přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců!!!!

Podání vygenerované a řádně vyplněné Žádosti o příjetí k předškolnímu vzdělávání z elektronického systému (https://zapisms.trebic.cz) podle § 37 zákona 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, proveďte některým z následujících způsobů:
- poštou,
- vytištěnou a podepsanou přihlášku včetně příloh vhoďte do schránky u hlavního vchodu do základní školy,
- prostřednictvím datové schránky,
- emailem s elektronickým podpisem,
- v krajním případě dle konkrétní situace osobním podáním v mateřské škole v níže uvedeném časovém rozmezí po předchozí telefonické domluvě s řed. školy, aby nedošlo k vyššímu pohybu osob v prostorách školy.

K žádosti přiložte:
1. kopii rodného listu dítěte (dokument bude po ukončení správního řízení v souladu s GDPR řádně skartován),
2. vytištěnou a podepsanou žádost, včetně potvrzení praktického dětského lékaře

Dále vás žádám, abyste zvážili za současné situace přihlášení svého dítěte pouze na jednu mateřskou školu. Přihlášením na více třebíčských mateřských škol, se po přijetí na vybranou školu vystavíte budoucím komplikacím s rušením místa na ostatních školách, ze kterých budete muset mít podepsané potvrzení vámi i ředitelem/kou mateřské školy, kde budete místo rušit!!

Sběr žádostí do mateřské školy bude probíhat v termínu 4. - 16. 5. 2021

Vyhodnocení žádostí: proběhne nejpozději do 30 dnů od zahájení řízení

Zveřejnění výsledků zápisu: seznam registračních čísel přijatých dětí bude zveřejněn na webových stránkách školy a vstupních dveřích do ZŠ i MŠ.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 731178708 nebo e-mailem: skola@zsbartuskova.cz .

Pro školní rok 2020/2021 máme volných 7 míst.