Škola tančí aneb pomáháme pohybem

1.5.2024

Srdečně zveme rodiče, prarodiče, přátele a všechny příznivce tance na soutěž Škola tančí aneb pomáháme pohybem.

Akce se uskuteční v úterý 21.5. od 15.30. ve velké tělocvičně, vstup zadním vchodem u tělocvičen. Uvidíte taneční vystoupení, které si děti vymyslely a nacvičily samy. Odměnou jim budou medaile a malá drobnost, které jsme mohli zakoupit díky finanční podpoře třebíčské firmy TES s.r.o.. Děkujeme. V průběhu soutěže uvidíte také exhibiční vystoupení s ukázkami různých tanečních sportů. Závěr akce bude patřit společnému tanci, který můžete zhlédnout ve videogalerii školy. Přijďte si s námi zatančit. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na charitativní účely.

Součástí akce je charitativní jarmark, kde si můžete zakoupit výrobky našich vychovatelek a výrobky dětí naší školy. Jarmark bude na chodbách u tělocvičen. Začínáme v 14.30. Potěšte sebe a své blízké ručně dělanými výtvory. Výtěžek z prodeje bude také věnován na charitativní účely.