Sporotvní den

24.6.2022

Dne 24.6. proběhl na naší škole sportovní den pro 1. stupeň.  Pro děti bylo na venkovním hřišti připraveno deset stanovišť s různými úkoly. Na každém stanovišti byli dva žáci z 8.S, kteří se zodpovědně ujali role učitele a dětem vše nejprve vysvětlili a následné dohlíželi na správné provedení. Za splnění všech úkolů byly děti odměněny zmrzlinou. Sportovního dne se zúčastnilo 280 dětí.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na příští rok.

Za ZŠ a MŠ Bartuškova

Mgr. Simona Mertlová