Národní plán obnovy - Digitalizujeme školu

Národní plán obnovy - Prevence digitální propasti

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace, poskytla v rámci opakované intervence základní škole finanční prostředky, které byly použity k pořízení mobilních digitálních technologií k zapůjčení žákům, kteří je nemají k dispozici. Dle potřeby a vlastního uvážení je škola bude zapůjčovat žákům s cílem, aby žáci měli k dispozici mobilní digitální zařízení pro běžnou výuku a výuku distančním způsobem

výše finančních prostředků: 102 000 Kč + 65 000 Kč + 20 000 Kč
rok obdržení finančních prostředků: 2022, 2023, 2024

Národní plán obnovy - Mateřská škola - Učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace, poskytla v rámci jednorázové intervence mateřské škole finanční prostředky, které byly použity na vybavení žáků mateřské školy základními učebními pomůckami (pro digitální nebo unplugged aktivity) pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí.

výše finančních prostředků: 16 000 Kč
rok obdržení finančních prostředků: 2023

Národní plán obnovy - Základní škola - Učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace, poskytla v rámci jednorázové intervence základní škole finanční prostředky, které byly použity na vybavení žáků základní školy pokročilými digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení žáků a jejich digitálních kompetencí.

výše finančních prostředků: 605 000 Kč
rok obdržení finančních prostředků: 2023

Národní plán obnovy - Základní škola - Digitální technologie a vybavení za účelem dálkového studia

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace, poskytla v rámci jednorázové intervence základní škole finanční prostředky, které byly použity na vybavení žáků základní školy digitálními technologiemi a vybavením za účelem dálkového studia (v době covidové pandemie).

výše finančních prostředků: 848 180 Kč
rok obdržení finančních prostředků: 2020