Projekt Personální podpora 2018-2020

Zajištění školního speciálního pedagoga pro integraci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Projekt Personální podpora - Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700
CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0009060
Výše podpory - 1 680 480 Kč

„Tento projekt je spolufinancován EU“.

Předpokládané datum zahájení projektu: 1. 9. 2018
Předpokládané datum ukončení projektu. 31. 8. 2020
Předpokládaná doba trvání (v měsících): 24

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, aktivity rozvíjející ICT , extrakurikulární a rozvojové aktivity, usnadňování přechodu dětí z mateřské školy do základní školy a spolupráce s rodiči dětí/žáků a veřejností.

Co je cílem projektu?
Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí
směřování.

Vybrané aktivity:

Školní speciální pedagog - personální podpora ZŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu - školního speciálního pedagoga (dále jen "speciální pedagog") základním školám, které začleňují do kolektivu minimálně tři žáky s potřebou podpůrných opatření prvního stupně podpory.

Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ - DVPP v rozsahu 8 hodin – ICT

Cílem aktivity je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávání a průběžného sebevzdělávání.