Zájmové kroužky

Nabídka zájmových kroužků školní družiny pro školní rok 2018/2019:

 Den  Název kroužku  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Pondělí  Flétna  hra na flétnu
 hudební nauka
 Jiřina Mařanová  14.00-15.30
 Gymnastika pokročilí  3.-5 . ročník  Eliška Klinerová  15.00-16.00
 Plavání  základy plavání, hry  Karla Kocourková  15.00-16.15
 Informatika  internet, základy PC  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.30
 Úterý  Keramika  práce s keramickou hlínou  Karla Kocourková  14.30-16.00
 Overbal  cvičení na míčích, na nářadí  Jindřiška Valdmanová  14.30-15.30
 Středa  Gymnastika začátečníci  1.-2. ročník  Eliška Klinerová  15.00-16.00
 Plavání  hry ve vodě, plavecké styly  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.00
 Turistický  poznávání okolí  Karla Kocourková  14.00-16.15
 Šikulka  práce s materiálem, přírodniny, papír atd.  Jiřina Mařanová  14.00-15.30
 Čtvrtek  Keramika  práce s keramickou hlínou  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.30
 Plavání  plavecké styly, hry  Eliška Klinerová  14.00-15.00
 Šperkovnička  výroba šperků, doplňků
 sudý t. 1.roč.
 lichý t. 2.-3. roč.
 Karla Kocourková  14.30-16.00
 Pátek   Keramika  práce s keramickou hlínou  Jiřina Mařanová  14.00-15.00
 Výtvarný  práce s papírem, výtvarné techniky  Karla Kocourková  14.30-16.00

 

Školní klub

Poplatky za školní klub činí 100Kč / měsíc. Poplatky vybírá paní Dvořáková (sekretářka). Docházka pro přihlášené žáky je závazná (na základě písemné přihlášky). Odhlásit se žáci mohou u vedoucího kroužku na základě písemného odhlášení.


Nabídka zájmových kroužků školního klubu ve školním roce 2018/2019:

 Den  Název kroužku  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Úterý  Praktika z matematiky 9.S  opak. učiva k přij. zkouškám  Bc. Petr Jonáš  6.30-7.30
 FIE  3. ročník  Mgr. Ivana Chadimová  12.45-13.30
 Náboženství  1.-3. ročník  Ing. Libuše Štěpničková  13.00-14.00
 Praktika z matematiky 9.B  opak. učiva k přij. zkouškám  Mgr. Martina Kuřímská  13.30-14.30
 FIE  6.-9. ročník  Lenka Kobylková  13.30-14.15
 Náboženství  4.-9. ročník  Ing. Libuše Štěpničková  14.00-15.00
 Středa  Modelářství  letecké modely  Mgr. Milan Sedlák  13.30-15.30
 Čtvrtek  FIE  3. ročník  Mgr. Ivana Chadimová  12.45-13.30
 Praktika z Čj 9.B  opak. učiva k přij. zkouškám  Mgr. Marie Křivánková  13.30-14.30
 Praktika z Čj 9.S  opak. učiva k přij. zkouškám  Mgr. Ilona Uhlířová  13.30-14.30


Nabídka zájmových sportovních kroužků organizovaných Nadací Agrofert ve školním roce 2018/2019:

 Den  Kroužek  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Pondělí  Aerobik  nácvik sestav, příprava na soutěže
 6.-9. ročník
 Mgr. Vladimíra Pánková  14.30-15.30
 Úterý  Florbal  zdokonalování hry, pravidla florbalu, soutěže
 6.-9. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi  6.30-7.30
 Míčové hry  přehazovaná, vybíjená, základy volejbalu
 1.-3. ročník
 Mgr. Michal Pacholík  13.30-14.30
 Středa  Pohybová průprava  nácvik sestav, příprava na soutěže
 4.-6. ročník
 Mgr. Adéla Nohová  13.30-14.30
 Plavání  plavecké styly
 5.-9. ročník
 Mgr. Josef Ondráček  13.30-14.30
 Florbal  základy florbalu
 1.-2. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi  13.45-14.45
 Čtvrtek  Fotbal  základy hry, pravidla hry, zápasy
 3.-5. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi  6.30-7.30
 Pátek  Biatlon  atletika, střelba ze vzduchovky na terč, cyklistika
 6.-9. ročník
 Mgr. Pavlína Šabatová  13.30-14.30
 Pohybová průprava  nácvik sestav, příprava na soutěže
 4.-6. ročník
 Mgr. Vladimíra Pánková  13.30-14.30
 Aerobik  nácvik sestav, příprava na soutěže
 6.-9. ročník
 Mgr. Vladimíra Pánková  14.30-15.30

Další informace na stránce školní družiny a školního klubu.