Okresní kolo v přespolním běhu

5.10.2022

Ve středu 5. října 2022 se uskutečnilo v Budišově okresní kolo v přespolním běhu.

Naši školu reprezentovala 4 družstva. Družstvo mladších děvčat ve složení: Michaela Velebová, Nela Chalupová, Jana Buriánková, Aneta Krejčí a Rozálie Pánková obsadily ve své kategorii 2. místo. Družstvo mladších chlapců: Štefan Gajdoš, Adam Krotký, David Ježek, Tobias Barák a Lukáš Čermák vybojovali 4. místo. V kategorii starších žákyň vybojovala naše děvčata 6. místo – Tatiana Husáková, Natali Maternová, Nela Zejdová a Denisa Simandlová. V kategorii starších žáků zvítězilo a postoupilo do krajského kola družstvo našich chlapců – Martin Šín, David Požár, Martin Prokeš, Jakub Macura a Nikolas Palička. V jednotlivcích byl jako nejrychlejší běžec vyhlášen Martin Šín!

Všem, kteří se přespolního běhu zúčastnili, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů!