Sportovní den

9.10.2022

V pátek 30.9. se uskutečnil na naší škole sportovní den pro 1. stupeň ZŠ. Žáci plnili osm sportovních disciplín Sazka olympijského víceboje (hod basketbalovým míčem, skok z místa, T- běh, postoj čápa, hluboký předklon,  zkrácené sedy- lehy, běh na 60 m a  500 m).  Do plnění disciplín se zapojilo 214 žáků a za splnění úkolů obdrželi  sladkou odměnu.  Na konci školního roku pak obdrží  diplom s výsledky.

Velké poděkování patří žákům 9.S, kteří pomáhali s měřením na jednotlivých stanovištích.

Mgr. Simona Mertlová

Mgr. Michal Pacholík