Škola tančí

18.6.2019

V úterý 18.6. se uskutečnil druhý ročník soutěže Škola tančí. Zúčastnilo se jí 16 týmů převážně z 1.stupně.

Soutěžící si měli připravit pohybové vystoupení do minuty a půl. Nejsou dány žádné povinné prvky. Děti mohly využít prvků tanečních, gymnastických, aerobikových, využít pomůcek nebo vše zkombinovat. Vznikla krásná vystoupení, která si děvčata nejen vymyslela, ale dotáhla je do úspěšného konce. Porota hodnotila nápad, provedení, výraz, obtížnost, nadšení,..... Rozdali jsme spoustu medailí. Vyhráli vlastně všichni, kteří nelenili, něco nacvičili a odvážili se vystoupit před opravdu velkým množstvím diváků.

Letošní ročník jsme spojili s charitativní činností. Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili. Tančili jsme pro dobrou věc a vytančili částku 3000,- Kč. Strávili jsme odpoledne plné úsměvů a radosti. Na Bartušce máme prima lidi.