Kalendář školních akcí

Září

25.9.2018Krajské kolo Atletického čtyřboje (výběr 8.S, 9.S)
27.9.2018Projektový den k Evropskému dni jazyků (6.-9. ročník)
27.9.2018Pipi Dlouhá punčocha - návštěva divadelního představení v divadle Radost Brno (4.A,5.C)
18.9.2018Sběrový den starého papíru
18.9.2018Turnaj v kuželkách na nové dráze v hale Leopolda Pokorného (4. ročník-výběr žáků)
26.9.2018Adaptační program pro třídní kolektiv (6.A)
24.9.2018Turnaj v pexesu (soutěž na 1. stupni)
19.9.2018Adaptační program pro třídní kolektiv (6.B)
11.9.2018Dotazníkové šetření před adaptačním programem pro třídní kolektivy (6. ročník)
3.9.2018Zahájení nového školního roku, přivítání prvňáčků

Říjen

31.10.2018Halloween - jazyková soutěž (4. a 5. ročník)
25.10.2018Výsadba lípy ke 100. výročí vzniku republiky
17.10.2018Turnaj v kuželkách na nové dráze v hale Leopolda Pokorného (4.B)
10.10.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.B)
4.10.2018Cihla k cihle - konstrukční soutěž se stavebnicí Teifoc pro žáky 6.-7. ročníků kraje Vysočina v prostorách Střední školy stavební Třebíč
23.10.2018Sběrový den starého papíru
18.10.2018Návštěva městské knihovny Okružní (5.B)
8.10.2018Bijásek (8. a 9. ročník) - film Borg/McEnroe
31.10.2018Návštěva městské knihovny Okružní (4.C)
15.10.2018Čert a káča - pohádka v kině Pasáž (3.B)
10.10.2018Adaptační program pro třídní kolektiv (6.S)
25.10.2018Školní florbalový turnaj (1.-5. ročník)
10.10.2018Preventivní program (2. ročník)
13.10.2018Baby TeamGym v Třebíči – dvojboj (trampolína, tumbling) v tělocvičně ZŠ a MŠ Bartuškova
2.10.2018Turnaj v kuželkách na nové dráze v hale Leopolda Pokorného (4.C)
18.10.2018Návštěva veletrhu vzdělávání DIDACTA v prostorách Střední průmyslové školy Třebíč (9. ročník)
17.10.2018Dějepisná exkurze - Gotické památky Prahy (8. ročník)
17.10.2018Okresní kolo v Zimním čtyřboji (šplh 4,5 m, skok z místa, člunkový běh, hod medicimbalem do dálky) v tělocvičně ZŠ a MŠ Bartuškova
25.10.2018Soutěž ve skládání puzzle (1. stupeň)
26.10.2018Roadshow Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč v naší tělocvičně (ukázka činností a dovedností studentů OA a HŠ Třebíč) (8. a 9. ročník)
10.10.2018Minifotbal - okresní kolo
5.10.2018Beseda k volbě povolání na Úřadu práce Třebíč (9.A)
4.10.2018Běh naděje v Třebíči (6. a 7. ročník)
2.10.2018Minifotbal - okrskové kolo
3.10.2018Adaptační program pro třídní kolektiv (6.C)
4.10.2018Přespolní běh-okresní kolo v Domamilech (vybraní žáci 6.-9.S)
4.10.2018Beseda k volbě povolání na Úřadu práce Třebíč (9.B)
3.10.2018Beseda k volbě povolání na Úřadu práce Třebíč (9.S)
16.10.2018Návštěva zeměpisného audiovizuálního pořadu Útěk na sever (Finsko, Laponsko, Norsko a Island) agentury Pohodáři v Národním domě (7. ročník)
9.10.2018Preventivní program (1. ročník)
22.10.2018Alternátor-scienceshow v ekotechnickém centru (9.A+S)
23.10.2018Alternátor-scienceshow v ekotechnickém centru Třebíč (9.B)

Listopad

21.11.2018Sběrový den starého papíru
30.11.2018Projekt Podpora řemesel na SPŠ Třebíč - praktické aktivity a seznámení s náplni jednotlivých výučních a maturitních oborů (8.A,9.B)
27.11.2018Okresní kolo ve florbalu na ZŠ Horka-Domky (8. a 9. ročník-výběr)
21.11.2018VIDA! science centrum Brno - zábavní vědecký park u brněnského výstaviště (4.A,5.C)
16.11.2018Projekt Podpora řemesel na SPŠ Třebíč - praktické aktivity a seznámení s náplni jednotlivých výučních a maturitních oborů (9.A,S)
20.11.2018Okresní kolo ve florbalu na ZŠ Horka-Domky (6. a 7. ročník-výběr)
13.11.2018Ekocentrum Chaloupky Baliny (3.AC)
8.11.2018Preventivní program (3. ročník)
7.11.2018Ekocentrum Chaloupky Baliny (2.AB)
7.11.2018K šípku s Růženkou - pořad pro děti v Národním domě (4.A,5.C)
6.11.2018K šípku s Růženkou - pořad pro děti v Národním domě (3.AC,4.BC,5.AB)
28.11.2018Návštěva městské knihovny Okružní (4.C)
14.11.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.B)
15.11.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.C)
1.11.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
12.11.2018 - 13.11.2018Chemická olympiáda - školní kolo (9.BS)
29.11.2018Okresní kolo v plavání základních škol v Moravských Budějovicích
22.11.2018Okrskové kolo ve florbalu na ZŠ Bartuškova (8. a 9. ročník-výběr)
13.11.2018Okrskové kolo ve florbalu na ZŠ Bartuškova (6. a 7. ročník-výběr)
6.11.2018Jak se nestát obětí - beseda městské policie pro dívky 7. tříd s ukázkou sebeobrany
13.11.2018Výuka dopravní výchovy na dopravním hřišti (4.C)
7.11.2018Výuka dopravní výchovy na dopravním hřišti (4.B)
10.11.2018Účast gymnastek na Republikové finále Poháru ČASPV v soutěži TeamGym (Trutnov)
6.11.2018Výuka dopravní výchovy na dopravním hřišti (4.A)
8.11.2018Exkurze 7.S do Ústavu biologie obratlovců AV ČR ve Studenci
1.11.2018Okrskové kolo v halové kopané na ZŠ TGM v Moravských Budějovicích (6. a 7. ročník - výběr)
16.11.2018Projekt Zelený svět (7. ročník) - prezentace prací žáky a ocenění nejlepších skupin
3.11.2018Pohár města Příbrami v soutěži TeamGym a TeamGym Junior
7.11.2018Okresní kolo v halové kopané na ZŠ Horka-Domky Třebíč (6. a 7. ročník - výběr)

Prosinec

13.12.2018Vystoupení gymnastek TeamGym na finále soutěže MiniMiss 2018 ve Fóru Třebíč
21.12.2018Labyrint - zábavní park v budově bývalé zámecké sýpky (6.S)
21.12.2018Světová výstava Titanic v Brně (6.A,8.S, 9.A)
19.12.2018Stop kyberšikaně (5.C)
14.12.2018Výstava obrazů (9.S)
14.12.2018SŠ a SOU Vostrý - exkurze + praktické aktivity (7.B)
13.12.2018SŠ a SOU Vostrý - exkurze + praktické aktivity (6.C)
7.12.2018SŠ a SOU Vostrý - exkurze + praktické aktivity (6.B)
7.12.2018Stop kyberšikaně (6.S)
6.12.2018Stop kyberšikaně (5.B)
6.12.2018SŠ a SOU Vostrý - exkurze + praktické aktivity (6.A,7.A)
4.12.2018Hvězdička betlémská - koncertní divadelní představení v divadle Pasáž v Třebíči ((MŠ)
4.12.2018Jak předcházet nebezpečným situacím - teorie + ukázka sebeobrany (8. ročník)
10.12.2018Louskáček - návštěva baletního představení v Národním divadle Brno (vybraní žáci 6.C,7.C,8.B)
6.12.2018Anthropos + planetárium Brno - exkurze 6. ročníku (6.A,S)
7.12.2018Vánoční pohádka - divadelní představení pro 1. ročník v MŠ Bartuškova
12.12.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.C)
6.12.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
18.12.2018Vánoční exhibice našich gymnastek a děvčat z kroužku aerobiku ve školní tělocvičně (oba stupně)
17.12.2018 - 19.12.2018Křesťanské Vánoce (1. stupeň)
17.12.2018Vánoční odpolední vystoupení gymnastek Gym clubu Třebíč v naší tělocvičně pro rodiče
5.12.2018Návštěva městské knihovny Okružní (5.C)
20.12.2018Vánoční florbalový turnaj našich žáků ve školní tělocvičně (1.-9. ročník)
10.12.2018Prezentace ročníkových prací v projektu Modrá planeta žáky 9. ročníku
13.12.2018Návštěva městské knihovny Okružní (5.B)
11.12.2018 - 12.12.2018Čertí brko - návštěva filmového představení (1.-9. ročník)
11.12.2018Mladý chemik (Brno) - oblastní kolo soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
30.11.2018 - 1.12.2018Republikové finále Poháru AŠSK ČR v gymnastické soutěži TeamGym (na naší škole)
13.12.2018Recitační soutěž (1. stupeň)
4.12.2018Dějepisná olympiáda - školní kolo (7.-9. ročník)
5.12.2018Anthropos + planetárium Brno - exkurze 6. ročníku (6.B,C)
20.12.2018Návštěva městské knihovny Okružní (3.B)
14.12.2018Projekt Podpora řemesel na SPŠ Třebíč - praktické aktivity a seznámení s náplni jednotlivých výučních a maturitních oborů (8.B,S)
3.12.2018Bijásek (8. a 9. ročník) - film Maří Magdaléna

Leden

10.1.2019SŠ a SOU Vostrý - exkurze + praktické aktivity (6.A)
9.1.2019Sběrový den starého papíru
23.1.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
30.1.2019Účast žáků na okresním kole Matematické olympiády 5. a 9. ročníku
20.1.2019 - 25.1.2019Lyžařský výcvikový kurz (7.S)
17.1.2019Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků před zápisem do 1. tříd v MŠ Lidická
22.1.2019Návštěva budoucích prvňáčků z MŠ Bartuškova v 1. třídě
16.1.2019Účast žáků na okresním kole Dějepisné olympiády v DDM Borovina
6.1.2019 - 12.1.2019Lyžařský výcvikový kurz (7.B,C)
31.1.2019Předávání pololetního vysvědčení
31.1.2019Účast žáků na okresním kole Olympiády v českém jazyce

Únor

26.2.2019Divadlo v AJ (5. ročník)
27.2.2019Návštěva městské knihovny Okružní (4.C)
20.2.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
14.2.2019Návštěva městské knihovny Okružní (5.A)
8.2.2019Vzpoura úrazům - projekt usilující o prevenci úrazů u dětí pomocí edukačních setkání s hendikepovanými pracovníky VZP ČR (3. ročník)
12.2.2019Zvířátka a loupežníci - divadelní představení pro MŠ
21.2.2019Preventivní program (7. ročník)
26.2.2019Bílý tesák - divadelní představení divadla Drak z Hradce Králové (3.B,4.BC,5.AB)
20.2.2019Sběrový den starého papíru
11.2.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
18.2.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
25.2.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
15.2.2019Turnaj ve vybíjené dívek 4.-5. ročníku - okrskové kolo (ZŠ Horka-Domky)
22.2.2019Vědomostní kvíz - soutěž žáků 2.-5. ročníku
23.2.2019TeamGym - okresní přebor sportovní gymnastiky
7.2.2019Exkurze do hvězdárny a planetária Brno (4.C,5.B)

Březen

25.3.2019Mimořádné situace - dopravní výchova (8.ročník)
27.3.2019Ekocentrum Chaloupky Baliny (4.B,5.A)
20.3.2019Beseda o Třebíči v městské knihovně Okružní (3.B)
30.3.2019Pohár města Třebíče - závod Českého poháru TeamGym v tělocvičně ZŠ a MŠ Bartuškova
25.3.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
22.3.2019Matematický klokan - matematická soutěž pro žáky 2.-9. ročníku
15.3.2019Turnaj ve vybíjené chlapců 4.-5. ročníku - okrskové kolo (ZŠ Horka-Domky)
21.3.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.C)
14.3.2019Návštěva městské knihovny Okružní (5.B)
12.3.2019Beseda s autorkou pohádkových knížek Marií Špačkovou (3.A,B)
19.3.2019 - 21.3.2019První pomoc (8. ročník) - přednáška o kardiopulmonální resuscitaci a první pomoci při krvácení
14.3.2019Hrou proti AIDS - interaktivní hra zaměřená na prevenci nechtěných těhotenství a sexuálně přenosných infekcí včetně HIV (9. ročník)
11.3.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
18.3.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
1.3.2019Projekt Zelený svět (8. ročník) - exkurze na centrále hasičského záchranného sboru Třebíč
19.3.2019 - 21.3.2019První pomoc (8. ročník) - přednáška o první pomoci při poranění teplem a chladem
12.3.2019 - 14.3.2019První pomoc (8. ročník) - přednáška o první pomoci při zlomeninách, poranění teplem a chladem a intoxikaci, modelové situace

Duben

8.4.2019Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - okresní kolo
2.4.2019Vila Tugendhat Brno (9.S)
2.4.2019Florbalový turnaj se žáky ze Starče (výběr žáků 4.-5. ročníku)
26.4.2019Projekt Listování (1. stupeň)
23.4.2019Nejbohatší ekosystémy planety Země - výchovně vzdělávací projekt (1. stupeň)
16.4.2019Cesty velikonočním časem - interaktivní program v třebíčském podzámčí (5.B)
10.4.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
8.4.2019Bijásek (8. a 9. ročník) - film S láskou Vincent
5.4.2019Vystoupení v domově pro seniory Krahulov (3.B)
3.4.2019Sběrový den starého papíru
12.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (5.B)
12.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (6.S)
5.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (4.C)
4.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (3.A)
3.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (5.A)
3.4.2019Pevnost Boyard - soutěž družstev v podzemí DDM Áčko Třebíč (4.A)
3.4.2019Dopravní výchova (4.B)
2.4.2019Dopravní výchova (4.C)
15.4.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
8.4.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
1.4.2019Plavecký výcvik (4. ročník)
3.4.2019Volejbalový turnaj na ZŠ Týnské (děvčata)
5.4.2019 - 6.4.2019Zápis do 1. tříd (Pá 14:00-18:00, So 8:00-11:00)
4.4.2019Pythagoriáda - matematická soutěž pro žáky pátých až osmých tříd (školní kolo)
3.4.2019Prevence dětských úrazů - dopravní výchova (3.ročník)
11.4.2019Cesty velikonočním časem - interaktivní program v třebíčském podzámčí (4.C)
25.4.2019Okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na dopr. hřišti ZŠ Bartuškova
5.4.2019Projekt Zelený svět (8. ročník) - prezentace prací žáky a ocenění nejlepších skupin
8.4.2019Křesťanské Velikonoce (2.B, 5.C, 1.A)
9.4.2019Křesťanské Velikonoce (1.B, 5.A, 3.B, 3.C, 4.C)
10.4.2019Křesťanské Velikonoce (2.A, 4.A, 4.B, 5.B, 3.A)

Květen

30.5.2019Pasování prvňáčků na čtenáře (1. ročník)
23.5.2019Mladý ochránce zákona - branný závod pořádaný policií a DDM Třebíč
17.5.2019Stavíme se stavebnicí TEIFOC - soutěž v SŠ stavební Třebíč
16.5.2019Policejní služebna - exkurze (4.A, 4.B, 4.C)
16.5.2019Mladý zahrádkář - soutěž
10.5.2019 - 11.5.2019Mistrovství České republiky v TeamGym ve sportovní hale SK UP v Olomouci
28.5.2019Kostýmované prohlídky v expozici Valdštejnové v Muzeu Vysočiny na třebíčském zámku
18.5.2019Roztančená kostka cukru - taneční soutěž v Dačicích (děvčata z aerobiku)
24.5.2019Ptáci na obzoru - výukový program o. s. Ornita (1. stupeň)
22.5.2019Sběrový den starého papíru
27.5.2019Vzpoura úrazům - projekt usilující o prevenci úrazů u dětí pomocí edukačních setkání s hendikepovanými pracovníky VZP ČR (3. ročník)
29.5.2019Fotografování tříd - náhradní termín
28.5.2019Pythagoriáda - matematická soutěž pro žáky pátých až osmých tříd (okresní kolo)
24.5.2019Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) - krajské kolo v Moravské Třebové
29.5.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.A)
23.5.2019Návštěva městské knihovny Okružní (5.A)
22.5.2019Návštěva městské knihovny Okružní (3.B)
21.5.2019Zábavná artistická show (5.-7. ročník)
17.5.2019Projekt Zelený svět (6. ročník) - prezentace prací žáky a ocenění nejlepších skupin
15.5.2019O princezně, Luciášovi a makových buchtách - pohádka pro MŠ
16.5.2019Fotografování tříd
3.5.2019Semifinálové kolo republikové soutěže Česko se hýbe ve školách v Brně (děvčata z týmu aerobiku a gymnastiky)
9.5.2019Projekt s konstrukčními stavebnicemi MERKUR
15.5.2019Okresní kolo Poháru rozhlasu (8. a 9. ročník)
14.5.2019Okresní kolo Poháru rozhlasu (6. a 7. ročník)
22.5.2019Testy do sportovní třídy pro žáky z jiných škol
7.5.2019Testy do sportovní třídy (5.A)
6.5.2019Testy do sportovní třídy (5.C)
10.5.2019McDonald´s Cup - okresní kolo (1.-5. ročník)
3.5.2019McDonald´s Cup - okrskové kolo (4.-5. ročník)
2.5.2019McDonald´s Cup - okrskové kolo (1.-3. ročník)
15.5.2019Exkurze na třídící linku společnosti ESKO-T a skládku komunálního odpadu v Petrůvkách (9.A)
27.5.2019Exkurze na třídící linku společnosti ESKO-T a skládku komunálního odpadu v Petrůvkách (9.S)
13.5.2019 - 15.5.2019Návštěva Úřadu práce Třebíč (8. ročník)
10.5.2019Alternátor-ekotechnické centrum Třebíč (8.B)
31.5.2019Den dětí - atrakce a soutěže na školním hřišti, vycházky a akce mimo školu
5.5.2019Semifinále mezinárodních soutěží Děti fitness aneb sportem proti drogám v Brně (pod značkou MIA FESTIVAL) - děvčata z kroužku aerobiku
21.5.2019 - 29.5.2019První pomoc (8. ročník) - prohlídka sanitního vozidla zdrav. zách. služby
25.5.2019Soutěž pódiových skladeb v Jindřichově Hradci (děvčata z kroužku aerobiku)

Červen

4.6.2019Farma Zašovice - výukový program (6.C)
19.6.2019Čas proměn - péče o fyzické, duševní a sociální zdraví (děvčata 7. ročník)
10.6.2019Exkurze do koncentračních táborů Osvětim a Březinka a návštěva města Krakov (9. ročník)
7.6.2019Nebuď blbá! - preventivní program o chování ve virtuálním prostředí (6.A, 7.A, 7.S, 8.A, 9.A)
7.6.2019Janáčkovo divadlo Brno (4.C, 5.B)
11.6.2019Maturitky na MŠ Bartuškova - ověření vědomostí, dovedností, samostatnosti a obratnosti předškoláků ukončené slavnostním pasováním na školáky
12.6.2019Maturitky na MŠ Lidická - ověření vědomostí, dovedností, samostatnosti a obratnosti předškoláků ukončené slavnostním pasováním na školáky
20.6.2019MěÚ Třebíč - ocenění nejlepších žáků třebíčských základních škol
18.6.2019Škola tančí - soutěž pohybových vystoupení žákovských týmů
12.6.2019VOŠ a SŠ veterinární,zemědělská a zdravotnická - den otevřených dvěří (8. ročník)
25.6.2019Slavnostní rozloučení se žáky 9. tříd v kině Pasáž
12.6.2019Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků
26.6.2019Výuka dopravní výchovy na dopravním hřišti (4.A)
7.6.2019Návštěva zoologické zahrady a safari ve Dvoře Králové (7.C)
28.6.2019Předávání vysvědčení
7.6.2019Exkurze do jaderné elektrárny Dukovany a hráze Dalešické přehrady (9. ročník)